בלוג שעוסק בעניינים ברומו של עולם... או ליתר דיוק ברומו של העולם שלי.

אם יש לכם מה להגיד, להגיב, לבקש, לשאול, או סתם אם בא לכם להגיד שלום – eynav.g@gmail.com

אל תשכחו להירשם לעידכונים שוטפים מהבלוג!

יום שני, 27 באוגוסט 2012

גלוסיבוקס אוגוסט 2012

כן, גם אני מנויה על גלוסיבוקס. הקופסא הראשונה שקיבלתי היא של פברואר 2012, בגלל שנרשמתי באיחור וקופסת ינואר אזלה כבר מהמלאי. רבות דובר בבלוגים השונים ובפורומים השונים על גלוסיבוקס. רבות דובר על ההשקה שהייתה בכל תרועה רמה, על הביקורות הצולבות ברשת על תמהיל המוצרים, על השוני המשמעותי בשווי החבילות של אותו חודש ועל שירות הלקוחות. גלוסיבוקס הגיבו בצורה בעייתית, שינו את האתר כך שהבטחות שיצאו בהן בעבר נעלמו - למשל הובטח מוצרי travel size ולא דוגמיות, בפירוש הובטח שלא יישלחו דוגמיות, כאשר בהמשך ההבטחה הזו הוסרה, כמו גם ההבטחה לבושם בכל קופסא וכו'.

נכון שיש לי כאן את הבמה, אבל אני לא מוצאת לנכון להשתלח בגלוסיבוקס, החברה הייתה (ועודנה) בחיתוליה, עשתה טעויות אסורות של מתחילים, למשל העלתה את מחיר השירות חודש אחד בלבד לאחר ההשקה וכו', אבל אני חושבת שהחברה נשפטה די והותר, ונענשה בעזיבת לקוחות, ולכן אני לא רואה לנכון להשתלח בשירות כאן.

חשוב לי להבהיר שאת חבילות הגלוסיבוקס שלי רכשתי ועודני רוכשת במיטב כספי. אני לא מקבלת את החבילות בחינם וגם אין לי מניות בחברה. מכאן שהסקירות שאכתוב בבלוג הן חוות דעתי האמיתית על המוצרים שבחבילה.ונעבור לסקירת חבילת אוגוסט 2012:

גלוסיבוקס אוגוסט 2012


בסוף חודש יולי קיבלתי אימייל מגלוסיבוקס שמודיע שבחודש אוגוסט יהיה שיתוף פעולה בין גלוסיבוקס ובין פנדורה. באימייל היה כתוב שעלי להכנס ללינק שהופיע באימייל ביום 01.08.12 בשעה 12:00 ו- 1,000 המנויות הראשונות של גלוסיבוקס שתעשנה את זה בצירוף מילוי פרטים ומענה על שאלות תזכנה בצמיד של פנדורה בשווי 300 ש"ח. כמובן שנכנסתי בזמן בדיוק, וכמובן שלא רק אני, וכמובן שהאתר קרס, אבל התעקשתי והתעקשתי... עד שהצלחתי להירשם.

כשבועיים מאוחר יותר, כאשר כלום לא קרה, פניתי לשירות הלקוחות של גלוסיבוקס ושאלתי איך אדע אם זכיתי. אז הבנתי לראשונה שהמבצע נמשך 10 ימים וניתן היה להיכנס לקישור עד 10.08.12. בנוסף, לאחר בירורים נוקבים, הנציגה האדיבה הודיעה לי שהזוכות פשוט תקבלנה את הצמיד בתוך הגלוסי הבא. מכירות את מרפי הידוע לשמצה? (איזו לשון נקייה! בדרך כלל אני קוראת לו בכינויים אחרים :-P ) אז בגללו קיבלתי את הגלוסי שלי רק ב- 26 לחודש, כשתמיד הגלוסי שלי מגיע באזור 18 לחודש, עד ה- 20 לחודש...

אבל, בתוך הגלוסי שלי חיכה לו צמיד של פנדורה, ולכן אני סולחת למרפי, או לגלוסי, או לדואר, או לכל מי שאשם בזה שחיכיתי כל כך הרבה זמן.


ונעבור עכשיו למוצרים שהופיעו בקופסא:
הפעם היו 3 מוצרים בגודל מלא ועוד שלושה מוקטנים / דוגמיות.שמן קוטיקולה של O.P.I


המוצר הראשון שהגיע בגודל מלא הוא שמן קוטיקולה של O.P.I. הגודל המלא הוא 7.5 מ"ל ולפי הגלויה מחירו 65 ש"ח. השמן מיועד לעור מסביב לציפורניים. זה מוצר שבהחלט הייתי שמחה לנסות וטוב שהוא בא. על המוצר יש מדבקה לפיה הוא זוכה פרס allure מה שמבחינתי רק מגדיל את הציפיות מהמוצר. המוצר מוגדר כמוצר to go - כלומר מסוג הדברים שבהחלט היו מונחים אצלי בכוס העטים בעבודה (בחיי! היה לי כזה של פירמה אחרת בעבודה!), אבל בגלל שאני כרגע בחופשת לידה ובקושי לוקחת איתי פודרה או סומק בתיק, אני פחות רואה את השימושיות בעניין האופציה הנוחה לנייד אותו.מסיכה מאיצת ברק לשיער של syoss


המוצר השני שהגיע בגודל מלא, וגם תרם למשקל המטורף של הקופסא החודש הוא מסיכה מאיצת ברק לשיער של syoss. הגיעה ב- 200 מ"ל ושווה 40 ש"ח. נתחיל מהסוף: אני לא אוהבת מוצרי שיער, זה לא מעניין אותי, השיער שלי דק, דליל, גלי-מתולתל ורגיל, כלומר: לא יבש, לא שמן, לא צבוע, לא עבר פן, החלקה יפנית / ברזילאית / סינית / אפגנית, הוא מסתדר לא רע עם קצת קרם לחות וגלייז, ובאופן כללי אני כמעט ולא צורכת מוצרי שיער. אפילו מרכך אין לי, כי אני לא צריכה! מה עושים עם מסכה כזו? מנסים פעם אחת ואם אני לא אעוף עליה (בשפת העם) - היא תעבור אחר כבוד לאחותי שהיא גם ספרית וגם יש לה שיער שהוא בדיוק ההפך משלי: עבה, סמיך, צבוע, ויבש. אולי היא תהנה יותר. (גלוסי, לא מילאתי לכם פרופיל של השיער שלי?)קרם רגליים של minus417


המוצר השלישי שהגיע בגודל מלא הוא קרם רגליים של minus417. שימו לב: גודל מלא = 50 מ"ל ועולה 49 ש"ח. קרם רגליים 50 מ"ל?! בעדינות אני אומר שזה תמוה ואפילו תמוה ביותר. מכל מקום, עוד לפני שאני מנסה אותו: העור שלי בכפות הרגליים דומה יותר לסולייה של נעלי הרים, ולכן אם אני אוהב את המוצר הזה (ואני בספק) זה אומר שהוא יזכה אצלי לכינוי "מוצר השנה" ואני אסגוד לו לנצח. בימים כתיקונם אני משתמשת בפלקסיטול כי רק הוא יודע להתמודד עם פרסות סוסים.גלוס של Clinique מסדרת long last glosswear spf15 בגוון 10 air kiss


המוצר הרביעי היה גלוס של Clinique מסדרת long last glosswear spf15 בגוון 10 air kiss שזה ורוד בייבי עם שימר גרוס מאוד מאוד דק. הכמות: 2.3 מ"ל, באריזה טיובה עם אפליקטור - כלומר כזו שלא ניתן לנצל את החומר שבה עד תום.  למרות שלא ניסיתי את המוצר - אני מרוצה. גלוסים מהסוג הזה ובגודל הזה אני נוטה לזרוק בתיק וככה כשמתחשק לי אני יכולה לשים ולהיות מבסוטית מהחיים. זה צבע שיתאים לכל מראה.קרם לחות לכפות הידיים של סבון (של פעם)


המוצר החמישי הוא קרם לחות לכפות הידיים של סבון (של פעם), 30 מ"ל, בריח לבנדר פצ'ולי וניל. אם לא הייתי חושבת שהריח הזה הוא הדבר הכי מזעזע שהמציאו עלי אדמות אולי הייתי נהנית מהמוצר. לפני כמה חודשים חילקו בגלוסי סבון נוזלי באותו ריח. לקחתי אותו איתי לבית החולים כדי להתפנק לאחר הלידה, שנגמרה בניתוח קיסרי, ובשל כך נאלצתי להסתבן איתו 5 ימים (פשוט כי לא הבאתי סבון אחר) ולרצות עוד יותר לחזור הביתה לסבון הנוזלי הזול שלי שקניתי בפארם.... אגב - קיבלתי בדיוק את אותו קרם ידים + קרם רגליים מסבון במתנה ליום ההולדת ונתתי אותם כבר לאחיינית שלי. גם זה יילך אליה כמובן.לאברדוז של Diesel


המוצר השישי והאחרון הוא בושם לאברדוז של Diesel שהגיע, כרגיל, במבחנה של 1.5 מ"ל. איפה הימים (הקצרים) בהם גלוסי חילקו מינאטורות? ובכן, כמו שוודאי הבנתם, עדיין לא ניסיתי את המוצרים, אבל אני בהחלט יכולה להגיד שאני מאוכזבת. הרוב המוחץ זה מוצרים שאינם לפנים אלא לגוף, תחום שפחות מעניין לי, ואם לא הצמיד - הייתי מכתירה את החבילה הזו ככישלון מוחץ. אגב - חשוב לי להבהיר, שזו חבילה ראשונה, מאז פברואר, שאני ממש מתאכזבת ממנה. רוב החבילות היו בין "בסדר" לטובות. החבילה של חודש שעבר הייתה ממש טובה, היו בה מוצרים שמאוד נהניתי מהם.

ולסיום, תמונה של הצמיד, אחרי שקניתי charms והרכבתי עליו.

הפנדורה האישי שלי


מפרגנת: כאן תוכלו לראות בלוג אחר עם חבילה מעט שונה משלי.עוד סוג של חבילה - בסרטון הזה.עוד סרטון קצר, הפעם עם חבילה כמו שלי. הנה עוד בלוג שבו אפילו כתוב על עוד קופסא, לא של גלוסיבוקס, שעתידה לצאת בקרוב.


עד כאן להפעם.
5 תגובות:

 1. היי, ראשית תודה על הפרגון לבלוג :) לגבי קרם רגליים, אני משתמשת בו כבר כמה ימים ודי התאכזבתי :(. אני מורחת אותו בערב אחרי מקלחת ואומנם הוא נספג בקלות אני לא רואה שינוי עקב שימוש ואני מסכימה איתך, אין כמו פלקסיטול לרגליים (במיוחד בקיץ) שכבר אחרי שימוש ראשון רואים את ההבדל. קיבלת חבילה שווה ותתחדשי על הצמיד! הצ'ארמים מקסימים :)

  השבמחק
  תשובות
  1. לגבי קרם הרגליים - אתמול בלילה ניסיתי אותו, הוא נעים, אבל נספג מאוד מהר ומשאיר את הרגל באותו מצב כמו קודם. אולי הוא יתאים למי שמורחת קרם רגליים לפינוק ולא כדי לטפל בעור יבש במיוחד. בהזדמנות אכתוב עליו בהרחבה.

   מחק
 2. לגבי שמן קוטיקולה- לא הבנתי למה צריך אותו בכלל, יש מישהו ששם לב לאיך שהעור מסביב לציפורניים נראה לפני ואחרי השימוש בשמן? מה הוא כבר יכול לשנות?
  ולגבי צמיד פנדורה- כמה עולה כל חרוז לצמיד?

  השבמחק
  תשובות
  1. אני דווקא אוהבת את השמנים האלו וחושבת שהם כן מרככים.

   חרוזים של פנדורה מתחילים ב- 135 ש"ח לחרוזי כסף פשוטים, ויכולים להגיע לכמעט 1000 ש"ח (ואולי יותר) לחרוזי זהב משובצים.

   מחק
 3. איזה יופי של חבילה. נחמד :)

  השבמחק

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.