בלוג שעוסק בעניינים ברומו של עולם... או ליתר דיוק ברומו של העולם שלי.

אם יש לכם מה להגיד, להגיב, לבקש, לשאול, או סתם אם בא לכם להגיד שלום – eynav.g@gmail.com

אל תשכחו להירשם לעידכונים שוטפים מהבלוג!

יום שבת, 30 ביולי 2011

ברונזרים - הצבע של הקיץ

אין מה לעשות - מה שלא נתן הטבע, ייתן הצבע. אני לבנה, מאוד לבנה (במאק NW15, ברבלון 150 buff) ואני לא משתזפת, מבחירה. שנים ארוכות הייתה בטוחה שהשיזוף יפה להרבה בנות, אבל לא בשבילי. אני שילגיה בלב, בנפש, ובעיקר בצבע. תוך כדי גם הייתי בטוחה שחום זה צבע זקן, לראייה, לא תמצאו אצלי שפתון חום אחד. אם מתגלגל בטעות שפתון חום לידיים שלי - הוא עובר אחר כבוד לאמא שלי שממש מחבבת את הז'אנר של השפתונים החומים.

כשחושבים על זה - אין לי אפילו בגדים חומים וגם לא נעליים חומות...

אבל איפשהו בדרך משהו השתנה, אולי אפילו השתבש. מצאתי את עצמי מחפשת קצת צבע חום. אולי בגלל שגיליתי שהוא נותן לי מראה יותר חם, ובעיקר יותר בריא. מצאתי את עצמי אפילו משתמשת לא מעט באיפור עיניים חום, צבע שעד היום מבחינתי היה שיא השיעמום עלי אדמות.

אז בואו נדבר על ברונזרים.

Everyday Minerals - Lucent Bronze - השמאלי בתמונה. אפשר לומר שזה הברונזר הראשון שלי. לפני כשנתיים או שלוש, כשעשיתי הזמנה מחברת Everyday Minerals קיבלתי אותו מהם מתנה. זה היה מוצר שהם נתנו מתנה מעל קנייה, ומעולם, ככל שאני יודעת, לא נמכר באתר כמוצר עצמאי. הברונזר הוא בהיר ועדין, מתאים לבהירות, אבל מאוד מנצנץ. מתאים למי שמחפשת מראה שזוף קלות וזוהר. נותן מראה מאוד בריא. עוד יתרון משמעותי של המוצר הזה הוא הכמות - זו כמות שלוקח נצח לסיים. רגע לפני שאתן רצות לבדוק את הקישור - החברה הזו לא שולחת יותר לארץ, בגלל שהיו להם יותר מדי בעיות עם דואר ישראל, חבילות שלא הגיעו וחבילות שהגיעו פגומות, ולכן הפסיקו לשלוח לארץ.


Bourjois - Bronzing Powder - 51 - הימני בתמונה. את הברונזר הזה קניתי לפני כשנה בקורט אינגלז, בית כלבו בברצלונה. ראיתי את המוצר שם ולא הצלחתי להשאיר אותו על המדף. יש לו ריח שוקולדי והוא נראה כמו חפיסת שוקולד. בחרתי את הגוון הבהיר יותר מתוך אמונה שאני בהירה ולכן זה הצבע שלי. מה אגיד ומה אומר? אכזבה. הפיגמנט של המוצר הזה שואף לאפס, ואם אנסה להעמיס בכח, יצא גוון עדין מאוד שלא ממש שווה את המאמץ. אני מניחה שהאריזה היא הגימיק, הא, ותו לא!
לכל מי שבכל זאת החליטה לרוץ ולחפש איפה אפשר להשיג את הממתק הזה, אז הפירמה עושה עליה לארץ, ובסוף חודש אוגוסט הקרוב תוכלו למצוא את המוצרים על מדפי הסופר פארם, בסניפים נבחרים. שיהיה לכן צייד נעים.

Clinique - Almost Bronzer SPF15 - light/medium- האמצעי בתמונה. טוב, זו כבר ממש הייתה אהבה ממבט ראשון. הברונזר הזה מגיע באריזה כפולה, יפיפיה, כאשר מתחת לברונזר יש מברשת לא רעה בכלל שבהחלט יכולה לשמש לתיקונים מחוץ לבית.  בתחתית האריזה יש חורים לאיוורור. למוצר יש כיסוי נמוך אבל הוא ניתן לבניה. בגלל התכונה הזו הברונזר יכול לשמש גם לפיזור קליל על כל הפנים כדי לתת מראה שזוף עדין וחי, וגם כברונזר להצללות, אם כי יש לו שימר מאוד עדין - דבר שכדאי לקחת בחשבון. הברונזר הזה חם ונותן מראה בריא וחי. עוד תכונה מצוינת שלו היא שהוא לא כתום. מומלץ בחום. 165 ש"ח ל- 9 גרם.


אני חייבת לומר, שעל אף שיש לי ברונזר אחד שהוא בהחלט מושלם, אני לא יכולה להגיד שהמסע תם. למע האמת יש גם ברונזר אחד או שניים של גרלן שאני חושקת בהם, ועדיין לא הבאתי את עצמי לקנות. אני מניחה שמתישהו זה יקרה, ועד אז, שיהיה לנו קיץ שזוף ובריא!


הרשומה הראשונה שלי


שלום, נעים מאוד, אני עינב.

אחרי תקופה ארוכה של חוסר בזמן פנוי לעצמי ולתחביבים שלי הגעתי לשתי מסקנות חשובות מאוד. האחת היא שיש לי הרבה מה להגיד ואני לא אוהבת לשמור את כל ההגיגים שלי בבטן, והשניה היא שהמון זמן לא צילמתי, ואני ממש חשה בחסרונה של המצלמה בחיים שלי.


כל ההתעסקות ביופי ובטיפוח עצמי היא דבר שבוער בעצמותי. אפילו שכשיש לי הכל, תמיד אמצא מה לקנות אם תשחררו אותי באיזה פארם עם כרטיס אשראי ביד ;-) אני מאוד משתדלת להיות מאופקת, אבל זה לא תמיד מצליח לי. כמו לכולנו, גם לי יש לפעמים קניות אימפולסיביות ולפעמים קניות מחושבות, ואתן יודעות מה? יוצא לא פעם שהקניות האימפולסיביות הן דווקא מאוד מוצלחות.

אני משתמשת במוצרים מכל הסקאלה, החל מפירמות שנחשבות ממש זולות, דרך עממיות, יוקרתיות, ואפילו מקצועיות. אני חושבת שלכל חברה יש לפחות "מוצר דגל" אחד, ואם נדע לאתר את המוצרים האלו על המדפים תהיה לכולנו שידת איפור וטיפוח מושלמת.

זהו. מתחילים.